BEYOĞLU’NUN KIYMETLİSİ REJANS GERİ DÖNÜYOR

Beyoğlu’nun eski görkemli günlerinde yaşayan, İstanbul hayatının anılarında her zaman baş köşede yer alan ünlü restoran Rejans, 360 Entertainment Group tarafından tekrar hayata geçiriliyor. İçindeki tarihi kokusunu ve her köşesine yerleşmiş olan anılarını kaybetmeyen eskinin Rejans’ı, eski kimliği ve yenilenmiş mimarisi ile müdavimlerine kavuşuyor.

beyoğlunun en yeni açılan mekanları

 

1920’lerden günümüze İstanbul klasikleri arasında önemli bir yer tutan ünlü Rus restoranı Rejans; gümüş şamdanları, o yıllara ait çatal bıçak takımları, klasik haline gelmiş dokusu ve tarihi atmosferiyle geçmişi geleceğe taşımaya hazırlanıyor.

en yeni açılan mekanlar rejans

Rejans’ın usta şefler tarafından hazırlanan, klasik Rejans menüsünün yanında modern Rus yemeklerinden örnekler sunan mutfağı, damaklarda eşsiz tatlar bırakırken birbirinden lezzetli içkiler geceyi unutulmaz kılıyor. Rejans, özel aksesuarları, müzikleri ve benzersiz dokusuyla İstanbul’da Rus kültürünü yaşatıyor.

Geçmişten bugüne sanatçıların, yazarların, şairlerin ve aydınların değişilmez mekanı olan Rejans, tarihi binasındaki büyülü atmosferine sizleri de davet ediyor.

 

rejans beyoğlu
REJANS GERİ DÖNÜYOR

Be the first to comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir