BU KAHVALTIDAN HER ZAMAN İSTERİM

“Bu kahvaltıdan her zaman isterim” cümlesini bir mekan için kurmuş olsam da, kahvaltıyı her zaman  isteyebileceğimden ötürü bir kısır döngüye girmiş olmam olası.

Tuğçe’nin önerisiyle gittiğimiz Moda’da yer alan Hang Cafe, her gün isteyebileceğim bir kahvaltı ve beklentimin üstünde bir lezzetle karşıladı beni. İşin kötüsü  hep gitmek isteyeceğim artık ama Avrupa Yakası’ndan Anadolu Yakası’na geçmek benim için ne kadar da yorucu haberleri yok, hafta sonu sabahın körü saatler hariç tabii.

Mekanın kahvaltı menüsü bence oldukça iddialı.

İşin iddiası ise şurada; acayip yüksek ücret ödenen mekanlarda bu kahvaltı çeşitlerine rastlanabilir elbette ama Hang Cafe gibi samimiyeti yüksek ve daha makul ücretli yerlerde alışkın olmadığımız türden olunca iddialı geliyor işte.

hang cafe

Mesela neler var?

Hang İngiliz, Hang Simitli ( ki benim favorim), Hang Benedict, Hang Vegan…

 

Böyle gidiyor bu liste. Ağız tadıyla şahane şeyler denemek istiyorsanız sabah erkenden yollara düşünüz, kalabalık bastırmadan şöyle minnoş minnoş çayınızı yudumlayınız.

 

hang moda cafe

 

 

Günaydın!☀️ Dışarıda kahvaltı yapmaktan pek hoşlanmam. Evde ben kendime daha güzelini hazırlıyorum. Birde tipik bir boğa burcu olarak tabiki göz zevkime, mideme ve damak tadıma oldukça düşkünüm. Fakat buranın kahvaltısı bir harika dostum! #hangcafe denemelisiniz. Müdavimlik mertebesine yükselebilirsiniz! Biz minnoş @fooduristik ile #hangsimitli #hangvegan ve peynirli omlet yedik. #hangvegan benim favorim! Bir önceki geldiğimde de yemiştim. Yemek fotoğrafı paylaşmaktan pek hoşlanmadığım için boşlarını çektim 😊 (şşşştt aslında dolusunu da çektim). Zaten tabakları bile güzel. Birde süper bir detay buranın sandalyeleri sırtı çubuklu olanlardan! Bayılırım ❤️🎈Gözüme,gönlüme, mideme hitap eden mekan! Gittim gördüm yedim! Yine olsa yine yerim! 😋 Tugce Ozturk (@tugceozturkk) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()


BU KAHVALTIDAN HER ZAMAN İSTERİM

Be the first to comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir