11-12 Şubat’ta Suma Vintage Bazaar

11-12 Şubat, yani bu hafta sonu Sumahan’da bir vintage bazaar gerçekleşecek. Ben de orada tabaklarımla birlikte yer alıyor olacağım.

Tabaklarımdan temsili olarak en sevdiklerim aşağıda. Başka neler olacak derseniz ise Facebook etkinlik sayfasından ön bilgiyi paylaşmak isterim. 

11-12 Şubat'ta Suma Vintage Bazaar

canım tabaklarım

fooduristik

“Cumartesi ve Pazar günleri sabah 11:00’da başlayıp akşam 21:00’a kadar devam edecek Suma Vintage Bazaar’da Galata’nın sevilen vintage dükkanı Eleni Vintage’ın seçtiği özel parçalardan oluşan zengin bir koleksiyon konuklara sunuluyor. Bunun yanında el yapımı tasarım objeleri ve sanat eserleri, farklı damak zevklerine hitap eden yeme içme alanları sokak müzisyenleriyle mini konserler de etkinliğe renk katıyor.

Kullanılmış malzemelerin farklı amaçlarla değerlendirilmesiyle ortaya çıkan ileri dönüşüm ürünü tasarım objeler ise, Vintage Bazaar’da Suma ruhunu yansıtan ürünlerden.

 

11-12 Şubat'ta Suma Vintage Bazaar

Şık ve farklı görünmekten hoşlananlar, sevgililer günü öncesi eşsiz ve özel bir hediye peşinde koşanlar, salonuna, odasına, mutfağına biraz renk katacak değişik objeler arayanlar ya da sadece güzel insanlarla birlikte biraz müzik dinleyip iyi vakit geçirmek isteyenler… Suma Vintage Bazaar’ı kaçırmayın.”

 

Sumahan’ın yeri de oldukça basit. Karaköy Bankalar Caddesi üzerinde. Gelirseniz görüşürüz….

11-12 Şubat’ta Suma Vintage Bazaar

Be the first to comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir