ATİYE SOKAĞIN YENİSİ: NO FISH TODAY

Atiye Sokağın zaman içerisindeki değişimi, benim açımdan oldukça heyecan verici. Daha samimi daha keyifli olmaya başladı gibi görünüyor.
Elbette ki bu samimiyeti ve rahatlığı yeni açılan mekanlar destekliyor. Destekçilerin en yenisi de No Fish Today!

The House Cafe kurucularının yeni projesi olan No Fish Today, güne güzel bir kahvaltıyla başlayacağınız, iş çıkışında da bir şeyler içmeye gidebileceğiniz küçük ama keyifli bir mekan olmuş.

ATİYE SOKAĞIN YENİSİ: NO FISH TODAY 2

 

No Fish Today sabah 08:00’de açılıyor. Mekandan bir kahve ve ev poğaçası ya da kruvasan kapıp yolunuza devam edebilirsiniz. Gerçekten oldukça küçük, evin bir odası gibi, ama başarılı dekoruyla bu küçüklük ona samimiyet katmış epeyce bir.

En büyük koltuğa yapışıp tüm bir gününüzü geçirebilirsiniz. Müzikler de gayet keyifli. Akşam üstü ya da iş çıkış saatinden önce yoğunluk bastırmadan yani, bence gayet güzel olur burası.

Sunumlar da No Fish Today‘in öne çıkmasını sağlayan bir diğer nokta. Porselen tabaklar kalbinizi çalabilir.

 

ATİYE SOKAĞIN YENİSİ: NO FISH TODAY 3

 

İş çıkışı ya da hafta sonu bir şeyler içmeye gidecekseniz ise kapı önü masaları işinizi görecektir. Kokteyl çeşitlerinden ve atıştırmalık menüden devam edebilirsiniz.

No Fish Today, derya deniz bir menüye sahip olmayan, basit ve nokta atış lezzetleri listesine almış, keyifli bir mekan. Bu yalınlığına karşın fiyatlar da biraz daha makul olsaymış tam olurmuş. Mekanlar artık bu konuda farklılık göstermeye başlasa keşke.

 

ATİYE SOKAĞIN YENİSİ: NO FISH TODAY 4

 

 

Adres: Harbiye Mahallesi, Atiye Sokak, No 10/1, Şişli / Nişantaşı
Telefon: 212 259 23 76

ATİYE SOKAĞIN YENİSİ: NO FISH TODAY

Facebook/fooduristik

Instagram: @fooduristik

No Fish Today Menu, Reviews, Photos, Location and Info - Zomato

Be the first to comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir