BARİSTA EĞİTİMİ ARAYANLARA DUYURULUR!

BARİSTA EĞİTİMİ ARAYANLARA DUYURULUR!

Mis gibi eğitim.

Federal Coffee ile İstanbul Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi işbirliği ile kahve sektöründe mesleki fırsatlar ve kahve hakkında uluslararası geçerliliği olan SCAE sertifikasının verileceği kurslar düzenliyor.

barista-egitimi-arayanlara-duyurulur-f

 

 

30 yıla dayanan uzmanlığıyla Federal Coffee Company kurucularından Sam Çeviköz, şimdi deneyimlerini, İstanbul Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi işbirliği ile tüm kahve severlere ve geleceğini bu sektörde geliştirmek isteyenlerle paylaşıyor.

Sam Çeviköz’ün sektördeki tecrübelerini paylaşacağı eğitimlerin sonunda kahve ve sektörle ilgili akıllarda soru işareti kalmayacak gibi görünüyor. İstanbul Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi işbirliği ile verilecek eğitimlerin sonunda, katılımcılara uluslararası geçerliliği olan SCAE ( Speciality Coffee Association of Europe) onaylı sertifika veriliyor.

Hızla büyüyen kahve sektöründeki uzman barista açığını kapatmak amacıyla yapılacak eğitimlerin müfredatı da SCAE uzmanlık ve profesyonellik eğitimleri ile aynı düzeyde bulunuyor.

barista-egitimi-arayanlara-duyurulur-3

BARİSTA EĞİTİMİ ARAYANLARA DUYURULUR!

İstanbul Üniversitesi Baltalimanı Sosyal Tesisleri’nde verilecek eğitimlerin tarihi, kurslar açıldıkça  www.federal.coffee web sitesinden ve Federal’in instagram hesabından ilgililere duyurulacak.  Ön kayıt ve daha fazla bilgi için akademi@federal.coffee ve şu adrese başvuru yapılabilir.

 

 

Be the first to comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir