BEER HALL’DA DENEMENİZ GEREKEN 5 LEZZET

BEER HALL’DA DENEMENİZ GEREKEN 5 LEZZET

Her gidişimde boş masa bulmak için çetin mücadelelere girdiğim Beer Hall, her daim kalabalık olmasına rağmen ısrarla gitmekten vazgeçmediğim tek mekan galiba, şu son aylar için tabii.

Kenarda köşede takılmayı göze alarak gitmemin sebebi oldukça kuvvetli; şahane lezzetleri.
Kalabalık mekanlardan çok hoşlanmayan ben, Beer Hall’a koşa koşa gitmek için en uygun zamanı bekliyor, kendimi tanıyamıyorum.


Hem de o kalabalıkta self servis almaya çalışıyorum, seçtiğim minnoşu. Tamam, kabul işin bu kısmı oldukça yorucu. Kalabalığı yararak git sipariş ver, sonra 7-8 dakika ya kalabalıkta beklemeyi göze al ya da yine o kalabalığı aşıp yerine geç, dakika tut sonra tekrar gel. Hatta o karışıklıkta siparişimi başka kişiye verdikleri bile oldu.
Fakat yine de o kumpiri yemek için birkaç kez daha gittim ve daha da gideceğim gibi görünüyor.

 


Beklentinizi yükseltmek istemem tabii ama buradaki atıştırmalıklara bayıldım ben. Siz de gidin bir deneyin. Sonra konuşalım.

 

Peki, Beer Hall’a gittiğinizde neler denemelisiniz?

İlk olarak sizi içeri geçince karşılayacak olan kumpir ve taco minibüsüne selam vermelisiniz. Popcorn karidesli kumpiri bir deneyin, bence seversiniz. Bir de taco patlatın. Geyşa Taco iyi bir seçim olabilir.

beer hall akaretler atıştırmalıklar 2

 

Bir masa bulup oturduğunuzu varsayarak devam ediyorum. Kumpirleri, tacoları aldıktan sonra “Fries” standına geçiniz, lütfen. Cheddar soslu patates kızartması alınız. Oh, mis!

Değişiklik olsun diye diğer soslara da göz kırpabilirsiniz tabii.

 

İşin en heyecanlı yerine geldik. Ama yediklerimizi sindirme amaçlı azıcık mola! O arada müziğe kapılıp gidebiliriz değil mi?

İşte en sevdiğim kısım! Hot Dog yemek şu hayatı güzelleştiren nadir şeylerden sonuçta. Beer Hall’da yapılan ufak boy Hot Dog baya lezzetli. Büyük olan bana biraz fazla geldi. Küçük boy da gerçekten oldukça küçük anca iki tanesi tam kararında geliyor. Gidiniz, o sosisliyi alınız.

Yan tarafa geçelim, siparişi verip, masamızda takılmaya devam edelim.

Yan tarafta Hamburger var. Oley! Çılgınlar gibi mutluyuz. Kalbimiz sevinçle, midemiz kilolarla dolu.

 

Hamburgerlerin sunumları nasıl da tatlı. Minik burger dışında herhangi birini seçebilirsiniz. Tek atımlık boyun pek bir esprisi yok.
Kırmızı Başlıklı Burger’e ne dersiniz?

Aynı günün akışı içerisinde anlattığıma bakmayın tabii, tüm bunlar aynı anda yenmiyor ne yazık ki! Her hafta bir-iki şey denenebilir.

Popcorn ücretsiz bir de, haberiniz olsun:)

beer hall akaretler 2

 

Final sahnesinde, başladığımız yere geri dönüyoruz. Taco minibüsüne uğrayıp, Tatlı Taco siparişi verdikten sonrası, yaşayacağınız mutluluğa hazırlanmaya başlayın. Gerçekten çok iyi.

Benim önereceğim lezzetler böyle, tavsiyelerinizi de yazarsanız süper olur.

Adres: Vişnezade Mahallesi, Süleyman Seba Caddesi, No 46, Beşiktaş

Tel: 212 2196530

beer hall akaretler nerede taco

Beer Hall Menu, Reviews, Photos, Location and Info - Zomato

This Article Has 3 Comments
  1. admin dedi ki:

    Süper

  2. Barış B. dedi ki:

    Merhaba. Sitenize ilk kez tıkladım ve direkt bu haberi okudum. Ancak pek aydınlatıcı değil yazı. Örneğin Beer Hall’ın adresi neresi, bunu ekleyebilirdiniz. Hatta direkt bir haritaya veya Foursquare’a URL verebilirdiniz.

    Bir de fiyatlar hakkında bahsetseniz de iyi olurdu diye düşünüyorum. Belki tarzınız değildir fiyat paylaşmak ama daha bilgilendirici olması açısından yapılabilir bence.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir