JUICE Los Angeles İstanbul’da

500 ml’lik şişelere 1.5 kg meyve-sebze sığdırmayı başaran JUICE Los Angeles, meyve ve sebzeleri hayatımıza entegre etmeyi kolaylaştırıyor. Menüleri, kullanılan malzemelere göre Sitrus, Meyve, Yeşil, Kök ve Badem olarak 5 kategoriye ayrılıyor. Tamamen doğal meyve sebzeler ve badem sütünden oluşan JUICE Los Angeles içeceklerinin marketlerde satılan diğer meyve-sebze sularından farkı; hiç bir koruyucu, tatlandırıcı, renklendirici, ilave şeker içermemesi; pastörizasyon işleminden geçmedikleri ve hiçbir katkı maddesi içermedikleri için de maksimum besin değerlerini korumaları.

Juice+LA+Sitrus

Cold-press yöntemine özel hidrolik bir press ile soğuk olarak presslendikleri için de çoğumuzun evlerinde bulunan normal bir katı meyve sıkacağına göre 4- 5 kat daha fazla canlı enzim, vitamin ve mineral barındırıyorlar. Sipariş üzerine taze hazırlanan juicelar herhangi bir öğün yerine tüketilebileceği gibi, günlük meyve-sebze ihtiyacını karşılayacak bir ara öğün olarak da tercih edilebiliyor.

JUICE Los Angeles cleanseleri (sıvı detoks programları), belli bir süre boyunca katı yiyecek tüketmeyerek sindirim sistemini dinlendirmeyi amaçlıyor. Bu sayede vücudun toksinlerden arınmasını ve yeniden yapılanmaya odaklanmasını sağlıyor. Tercih edilen programa göre gün içerisinde tüketilen 6 içecek, vücudu hayvansal proteinlerden, kafein ve işlenmiş gıdalardan uzak tutarak vücudun alkali dengesini düzenliyor. Vücudun, beynin ve ruhun tazelenmesine olanak tanıyor. Cleanse programlarının en sık görülen etkileri vücudun alkali dengesinin düzenlenmesi, bağışıklık sisteminin güçlenmesi, uyku problemlerinin sona ermesi, ışıldayan cilt ve saçlar, enerjik bir beden ile bir miktar kilo kaybı.

 

İstanbul, Los Angeles, Amazon ve Juice.LA isminde 4 çeşit detoks programı bulunuyor. Bu programlar ise beslenme alışkanlıklarına ve juice cleanse tecrübelerine göre düzenlenmiştir. Her program, kapaklarında yer alan numaralara göre içilmesi tavsiye edilen 6 adet meyve-sebze suyu ve badem sütünden oluşuyor. 6’lı paketini kendi oluşturmak isteyenlerin 11 çeşit içecek arasından seçim yapmaları da mümkün. Juice cleanse bana göre değil diyenler ise tekli şişelerden de sipariş verebiliyorlar.

Juice+LA+Yesil

Be the first to comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir