KAHVE İÇİN FARKLI ALTERNATİFLER

Birbirinden lezzetli markaları bir araya getiren Prototype’da şimdi çalışmaya ufak bir ara!

Sıcak kahveleri, farklı atmosferi ile kışın en soğuk günlerinde iş ve şehir yaşamının içimizi bunaltan havasından kaçmak isteyenleri en özel kahveleriyle buluşturuyor.

Prototype - Çikolatalı Tart - 7,00 TL (2)

 

Güne güzel başlamak, akşamları rahatlamak, dostlarınızla birlikte hoş sohbetlere eşlik edip, kitap okurken lezzetli bir şeyler içmenin tadına varabileceğiniz alternatifler sunan Prototype, üçüncü nesil kahvecisi Coffee Shop ile pek çok farklı kahve seçeneği ile misafirlerine damaklarda uzun süre kalacak enfes tatlar sunuyor.

Prototype Mekan (6)

 

Haftanın her günü farklı bir kahve deneyimi yaşayabileceğiniz Coffee Shop’ta kahvenize eşlik edecek tatlıların da bulunduğu Prototype’ın her köşesi ayrı bir deneyim sunuyor.

Prototype Mekan (5)

Kahve deneyimini her biri günlük ve taze olarak hazırlanan Çikolatalı tart, mozaik pasta, yulaflı parfe,  Mus ve daha birçok tatlı seçenekleriyle zenginleştiren Coffee Shop, güler yüzlü ekibi ve sıcak ambiyansı ile sizi kahve içmeye davet ediyor.

Siz de en keyifli molalar için Maslak No 1.’e uğramadan geçmeyin!

Adres ve daha fazla bilgi için…

Prototype kahve

KAHVE İÇİN FARKLI ALTERNATİFLER

Diğer post önerileriTamam son birkaç aydır 24 Kasım tarihinde Paris’e gideceğim için heyecanlıydım ama özellikle 13 Kasım’da yaşanan terör olaylarından sonra bu heyecan dokuzla çarpıldı, kalbime bölündü, kruvasanlarla toplandı. Ortaya epey saçma sonuçlar çıktı.

KAHVE İÇİN FARKLI ALTERNATİFLER

Ailemin ve arkadaşlarımın “Gerçekten gidecek misin?” sorusuna çok emin bir şekilde “giderim tabii” diyemedim ama hazırlıkları iptal etmek için de çok bir sebep göremedim. Sonuçta İstanbul’da“dertler derya” şeklinde yaşamaya çalıştığım gerçeği kabak gibi ortada.

Be the first to comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir