Kraliçe Elizabeth Şef Arıyor

Buckingham Sarayı “son derece yüksek standartlara” sahip hırslı bir şef arıyor. İlanın detaylarına ve işe başlayacak şefin maaşına göz atmaya ne dersiniz?

Öncü bir mutfak veya toplu yemek hizmeti veren bir ortamda daha önce deneyim edinmiş olabilirsiniz, ancak kraliyet mutfağı için aranılan özelliklerde, mutfağın tüm bölümlerine hakim olma kabiliyeti ve yüksek coşkusu aranıyor. Adaylar ayrıca takım çalışmasında iyi olmalı ve güçlü iletişim becerilerine sahip olmalıdır.

https://www.instagram.com/p/BvjwJ8kHMJW/

En önemlisi ise; yiyecek ve hazır yemek endüstrisi için açık bir tutkusu olmalı ve yeni beceriler öğrenmek için kesinlikle istekli olmalı.

Kraliçe Elizabeth’in çalışmak için kabul edeceği şef, elbette ki Londra’da yaşamaya başlayacak ve İskoçya’daki Balmoral gibi diğer kraliyet konutlarına da seyahat etmesi gerekecek. Bu pozisyonun, 33 tatil günü olacak, çalışanın emekli maaşına da yüzde 15 işveren katkısı ve görevdeki tüm yemekler dahil olmak üzere bir sosyal yardım paketi de verilecek. Çalışacak olan kişi eğer isterse, yapılacak maaş düzenlemesiyle birlikte oturma seçeneği de olacak.

İş listesinin ötesinde, herhangi bir şefin Kraliçe ve yeme alışkanlıkları hakkında hatırlaması gereken önemli birkaç nokta var. Örneğin, kraliçenin hiç karides yemiyor oluşu gibi.

Bu pozisyonda çalışacak olan kişinin maaşı ise 22 bin sterlin olarak belirlenmiş. Yaklaşık olarak 155 bin TL ederinde oluyor.

Bu iş için uygun olduğunuzu düşünüyorsanız, başvuruyu şuradan yapabilirsiniz.

Be the first to comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir