Meis Adası İçin Öneriler

Meis <3

Meis Adası hemen hemen her şeyde olduğu gibi yemek kısmında da baya keyif işi. Ve konuşulacak şey kısa ve net! Her şey leziz ve özenli.

Tamam her şey mükemmel olamaz tabii ama genel yaşam bu yönde. Meis Adası için önerilerimi aşağıda paylaşıyorum.

Önce Frappe içiniz hemen bir koşu. Canınızın istediği pek çok yerde, denizin dibi bir masada. Hatta farklı mekanlarda birkaç kez için. Aman, ölümlü dünya! Bir de tatlı sıkıştırın araya. Oh mis.

MEIS ADASI İÇİN ÖNERİLER

Akşam yemeği için ise önerim Alexandra’s Restaurant olacak. Ya da deniz kenarı mekanlardan birine de şans verebilirsiniz. Hepsi nefis görünüyordu.

Alex’de karar kılarsanız rezervasyon yaptırmayı ihmal etmeyin. Bu konu önemli!

Akşam menüde pazı salatasını eksik etmeyin. Peynir kızartması da sofrayı şenlendirir.

MEIS ADASI İÇİN ÖNERİLER

Kalamar ve ahtapot kısmıyla geçirmeyin bence bütün geceyi. Keşfedilmeyi bekleyen deli gibi bir liste olmasa da önünüzde denemediğiniz tatlar illa vardır. Yemeklerden ve atmosferden pişman olmayacağınız bir gün olacak.

MEIS ADASI İÇİN ÖNERİLER

Meis’de neler yapılır?

Hiç bir şey yapmadan tüm gün kafelerde de oturabilirsiniz mesela. Ruhunuzu, gözünüzü, midenizi doyurup gece dönersiniz!

Ama gün uzun araya bir deniz sıkıştıralım derseniz, kendinizi daha Meis feribotundan inerken elinize broşür sıkıştıracak Türk hanımefendiye teslim edebilirsiniz. Denize girebileceğiniz şahane bir yere yönlendirecek sizi. İstikamet Saint George plajı.

Meis’e nasıl ulaşacaksınız?

Kaş üzerinden mis gibi geçersiniz. Günde iki sefer vapur kalkıyor adaya. Birincisi 10:00’da gidiyor 16:00 gibi dönüyor, diğeri de galiba 16:00’da yola çıkıp 23:00’de Kaş’a varıyor.

Ama benim tavsiyem sadece Çarşamba ve Cumartesi günleri olan tüm günlük yolculuğu seçmeniz olacak. Sabah gidiyor ve gece 23:00’de dönüyor. Bu söylediğim sadece Kahraman isimli şirkette var galiba.

Be the first to comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir