MODA’NIN ŞAHANE KREPÇİSİ: OD46

MODA’NIN ŞAHANE KREPÇİSİ: OD46

 

Moda’ya yolumu düşürmek için elimden geleni yaptığıma göre, “bu mekanlara mutlaka uğra” listemden seçimimi yapıp, mutlu son yaşayabilirim. Moda’daki hareketlilik son gaz devam ettiği için o liste hala çok kabarık ama öncelik sırası olanlar var tabii içlerinde.

Mesela krepçi OD46! Aylardır ara ara gidiyordum ama mekanda malesef yer bulamadığım için geri dönüyordum. Mekan biraz küçük olunca, ee seveni de çok olunca yer bulmak büyük mesele oluyor.

MODA'NIN ŞAHANE KREPÇİSİ: OD46

Nutella’lı mascarpone’li!

Neyse, bu son gidişimde yer buldum ve şahane bir köşeye kuruldum. Yanımdaki duvarda da Frida Kahlo’cuğumun olması iştahımı daha da kabarttı. Siparişimi vermek için menüyle göz göze gelince “mascarpone, nutella ve çilekli” minnoş krebi seçmemek olmazdı. O lalalala!

Gerçekten OD46 ile tanıştığıma bu kadar mutlu olacağımı düşünmezdim. Güzel krep yiyeceğimi biliyordum ama bu başka bir şey. Sadece “güzel krep yapıyorlar” diyerek geçilecek bir mevzu değil.

Özenilmiş ve lezzet olarak farklılaştırılmaya çalışılarak hazırlanan mükemmel tabaklar, mutluluk garantisi taşıyor. İsmi krepçi ve güzel krep yapması elbette ne kadar da normal ama işte mekanların güzel bir iş çıkarmalarına bile şaşırıyorum(z) artık. Bunlar hep düdüklenmekten olsa gerek. Hem çalışanları hem atmosferi hem de lezzetiyle güzel bir uyum yakalamış olan OD46, hep öyle küçük, samimi kalsın.

Tatlı krepleri gönülleri fethettiğine göre tuzlular ne yapar acaba insana?

 

Adres: Caferağa Mah. Moda Cad. Kağnı Sok. No:1/A Kadıköy

Be the first to comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir