Soğuk Havalarda Gitmek İçin En İdeal Mekanlar

Soğuk Havalarda Gitmek İçin En İdeal Mekanlar

 

Soğuk havaların gideceği yok beli ki. Gitmek bir yana yatıya da geldiği söylenebilir tabii.

Atkı ve şapka ikilisinden umutluyum ne de olsa, sonuçta eve kapanacak halimiz yok. Peki, “Dışarı çıktığımızda nerelere gitsek?” diyenler için de önerilerim aşağıdaki gibi. Şimdi kara kış düşünsün.

Cuma
Çukurcuma’nın Cuma’sı, sakin ve keyifli bir sokakta yer almasının güzelliğini korumaya devam ettikçe, yaz-kış kapısı çalınabilir. Tatlı konusunda oldukça başarılı olduklarını söylemek isterim. Kahvaltıya da gidilebilir, bir burger de yenebilir, aklınızda olsun.
Bir de okuması keyifli bir dergi aldınız mı, zamanın akıp gitmesine dahil olabilirsiniz artık. Mekanın hafta sonu oldukça kalabalık olduğunu göz önünde bulundurmanızda fayda var.

Adres: Kuloğlu Mahallesi, Çukuru Cuma Caddesi, No 53/A, Beyoğlu

Soğuk Havalarda Gitmek İçin En İdeal Mekanlar

Bina, tam da uzun uzun vakit geçirip, yayılmak için en ideal yerlerden.

 

Bina
Üç ve dört harfli mekanlar listesi olma yolunda ilerliyorum sanki! Bina da, kendinizi girişteki koltuğa bıraktıktan sonra uzun saatler boyu çıkmak istemeyeceğiniz yerlerden. Menüsünün de oldukça lezzetli olduğu göz önünde bulundurulunca değmesinler keyfinize. Kuzu etli dürüm tercih edildikten sonra bir sufle’ye ne dersiniz? Bu arada Bina’nın içerisinde sergi alanı da bulunmakta. Keyfinize mola verip, o dönemin sergisini gezmek iyi fikir olacaktır.

Adres: Caferağa Mahallesi, Kadife Sokak, No 26, Kadıköy

 

Soğuk Havalarda Gitmek İçin En İdeal Mekanlar 2

Nabu Fırın’ın pizzaları gerçekten çok başarılı

 

Nabu Fırın
Şömine başında pizza yemeye ne dersiniz? Hem de Napoli usulü. Kesin deneyin. Dışarıdaki soğuk havayı değil ama içinizi ısıtacak bir sıcaklık sunan Nabu Fırın, aynı zamanda lezzetli pizza deneyimi için de biçilmiş kaftan. Abaza peynir ve sucuklu pizzalarına şans verdikten sonra tatlı kısmına geçilebilir. Seçim yaparken çok zorlanmayacağınızı söyleyebilirim.

Adres: Nabu Hotel, Kemankeş Karamustafa Paşa Mahallesi, Murakıp Sokak, No 13, Beyoğlu

Yazının tamamını yemek.mynet.com‘da okuyabilirsiniz.

 

Soğuk Havalarda Gitmek İçin En İdeal Mekanlar

Be the first to comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir