YILBAŞI ALIŞVERİŞİ İÇİN İSTANBUL’DAKİ HEDİYE PAZARLARI

YILBAŞI ALIŞVERİŞİ İÇİN İSTANBUL’DAKİ HEDİYE PAZARLARI

2017’ye kavuşmaya sayılı günler kala, hediye telaşı işini daha da hızlandıranlara sevgiler. Tabii “ya son gün gider bir şeyler alırım” diyenlere de saygılar.

 

İstanbul bu günlerde bir hediye paketi olarak karşımızdayken, her duruma ve kişiye özel hediye bulmak mümkün ne de olsa. Bu hediye cümbüşünün içerisinden, pazarsal bir şölene dönüşmüş olanları seçtim ve favorilerimi listeledim.

İşte başlıyor…

Kozmik Bazaar’da görüşmek üzere…

Kozmik Bazaar

Bomonti’nin ilk 3. nesil kahvecisi olan Kozmos Coffee, Kozmik Bazaar’ın ikincisini 24/25 Aralık tarihlerinde düzenlemek için kolları sıvadı. Aslında biraz ben de sıvadım. Çünkü Kozmik Bazaar’da, uzun zamandır hayata geçirmeyi planladığım Fooduristik tabaklarımla ben de olacağım. 2 gün boyunca devam edecek olan etkinlikte mahalle sakinleri ve katılımcılar hem bir dönüşüm sağlayacak hem de etkinlik sonunda toplam satışın %10’u ile sokak hayvanları yararına yardımda bulunulacak.

Beklerim, tüm Kozmos Coffee ve Fooduristik sevenleri 🙂

Adres: Halepli Şükrü Sk. No:19

 

 

Hediye Pazarı Kanyon’da

Hediye Pazarı / Kanyon

Hediye Pazarı Kanyon’da! Alternatif hediye seçenekleriyle Kanyon Hediye Pazarı’na bir uğramanızı öneririm. 17-23 Aralık tarihleri arasında açık olduğunu da belirteyim. Bir de hazır Kanyon’a kadar gitmişken ne yiyeceğim diyenlere öneriler de şurada yer alıyor.

 

Yılbaşı Festivali / Zorlu Center

Zorlu Center meydan katına kurulan ve 31 Aralık’a kadar devam edecek olan pazar, 30’un üzerinde markayı ağırlıyor. Saat 12:00’de başlayıp 21:00’e kadar da devam ediyor olacak.

 

 

Moda’da Erken Yılbaşı Kutlaması / Brunelle – Club Quartier

İşte bu süper olacak gibi bir his var içimde. Kestane, sıcak şarap ve güzel müzik vaad ediyorlar.

Vintage ve Plak Pazarı da bizi bekliyor. Çocuklar için de özel kurabiye yapımı olacakmış.

Adres: Caferağa Mah. Hülya Sok. No: 5 Moda

 

 

Be the first to comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir