You’nun Dördüncü Sezonu Hakkında Bilinenler

Üç sezon boyunca rahatsız edici takipler, vahşi cinayetler ve cam kutu hapisleri yetmezmiş gibi, Netflix hepsini yeniden yapmaya hazırlanıyor. Üçüncü sezonun prömiyeri yapılır yapılmaz 4. sezonunun da peşinden geleceği resmi olarak duyurulmuştu.

You 4. sezon hakkında bilinenleri de aşağıya ekliyorum.

Netflix yapımı You’nun üçüncü sezonunu izlemediyseniz aşağıdakiler spoiler gibi gelebilir size, okumaya devam etme konusunda karar sizin.

You’nun 4. Sezonu Ne Hakkında Olacak?

Dizi, aslında yazar Caroline Kepnes tarafından yazılan aynı adlı çok satan bir kitaba dayanıyor. İkinci sezon Hidden Bodies isimli romana ve üçüncü sezon ise You Love Me kitabına dayanıyor. Henüz çıkacak dördüncü bir kitap yok, bu yüzden 4. sezonda ne olacağı konusunda gerçekten kimse tahminde bulunmuyor. Dizinin başındaki kişi Sera Gamble, Hollywood Reporter ile yaptığı bir röportajda ufacık bir açıklamada bulundu: “Tüm You ekibi, 4. sezonda aşkın yeni, karanlık yönlerini keşfetmekten heyecan duyuyor.”

Joe, “Joe” olduğu için, yeni bir kadına korkunç bir şekilde takıntılı olmaktan kendini alamaz!

Joe Nereye Gidiyor?

You’nun her sezonunda Joe’nun ikametgah değiştirdiğini biliyoruz. Derinden kararsız romantik seri katil, New York’tan Los Angeles’a, Madre Linda’ya ve son olarak Paris’e gitti.

Ehehe, tam da bu noktada internette dönen şu keyifli teoriyi ekleyeyim.

Paris sokaklarında Emily (Emily in Paris’in Emily’si) ve Joe karşılaşır mı?

You üçüncü sezonun final bölümünde, Joe ve Love’ın son derece düşmanca ilişkisinin doruk noktasına ulaştığını ve Joe’nun son takıntısı Marianne’i bulmak için kıta değiştirmesiyle sona erdiğini gördük.

Joe ve Marianne

“Nick” Marianne’i bulabilecek mi?
Joe bir kez daha kimliğini değiştirdi ve anlaşılan şimdi de Nick adını kullanıyor. Üçüncü sezonda yaşananları düşününde, Joe’nun kimliğini değiştirmek zorunda kalması şaşırtıcı değil.

Artık Joe Paris’te olduğuna göre Marianne’i aramaya başlar. Uzman bir iz sürücü olduğu için, eğer Marianne gerçekten Paris’teyse, Joe onu er ya da geç kesinlikle bulacaktır.

Joe’nun geçmişi sonunda onu yakalar mı?
Bir yerden diğerine, Joe nereye giderse gitsin, ardında bir ceset izi yatıyor. Joe aracılığıyla doğrudan veya dolaylı olarak kaç kişinin öldüğü göz önüne alındığında, eninde sonunda olaylar inceldiği yerden kopacak.

Paris polisi ölü bir adamı aramayacak, ancak Joe bir şekilde kendini gözaltında bulursa ve Amerikalı yetkililerle temasa geçilirse, Joe’nun sahte kimlikle hayatını sürdürdüğü anlamak çok uzun sürmez.

Joe Paris’ten kaçacak mı?
Joe için yolun bir yerde sonu olmalı. Ve Paris’te her şey başarısız olursa, o zaman Joe’nun sahip olduğu tek seçenek “arkadaşı” Will Bettelheim’ın yaşadığı Filipinler’e kaçmak olabilir.

Dizinin yapımcısı Sera Gamble, Paris ve Joe ilişkisi için şunları söylüyor:

“Bence Joe, kendisi için doğal olmayan, ona yabancı olan bir ortamdayken harika. “

You 4. sezon için kadrodan hangi oyuncular geri dönecek?
Halihazırda, dördüncü sezon için geri dönecek olan tek oyuncu Penn Badgley’dir. Tati Gabrielle’in önümüzdeki sezonda Marianne rolünü yeniden üstlenmesini de beklenenlerden.

You 4. sezon ne zaman yayınlanacak?

10 Kasım 2021’de senaryo ekibinin çalışmalara başladığı duyuruldu ama çekimlere ne zaman başlanacağına dair resmi bir açıklama henüz yok.

Be the first to comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir