Çekilmiş Çekirdek Kahve Siparişi Verebileceğiniz Kahveciler

Karantinanın, evin içinde olmamıza rağmen, insana attığı her adımı düşündüren hali, her gün yeni sorgularla çoğalıyor. İlk günden beri tek bir cevabının olduğunu asla düşünmediğim konu ise; paket siparişe devam mı, küçük molalar mı, tamam mı?

Herkesin aynı gemide olduğunu düşünüyorum, çalışmak zorunda olan herkese de güç, kuvvet ve sağlık diliyorum.

Evde kahveniz bitti ve nokta atış yapıp, hem karşı tarafın hem de sizin işinizi görmesi adına seçim yapmaya çalışıyorsanız, oyunuzu butik ve sadece bu siparişlerle ayakta durmaya çalışan kahvecilerden yana kullanmayı tercih edebilirsiniz. İşte onlardan bazıları.

Bir de, özellikle de bu süreçte, siparişimizin takibi konsunda daha anlayışlı olmak önceliğimiz olmalı. Siparişi teslim etmeye çalışmak için büyük öz veri verdiklerini göz önünde bulundurmalıyız.

Not: Şu yazıda da “Kahveyi doğru şekilde saklamanın önemli noktaları” var. Bu yazının peşinden de “Kahve çeşitleri ve kolay tarifleri” ilginizi çekebilir.

Coffee Deparment / Balat – Nişantaşı

“Evde kahve keyfiniz için online dükkanımız ve kavurma hanemiz ufak bir ekip ile açık olacak.” diyen Coffee Deparment, internet sitesi üzerinden siparişleri alıyor. Büyük emekle paketleri ulaştırmaya çalıştıklarını yakından biliyorum.

Cup of Joy / Bebek – Zorlu Center – Vadistanbul – Levent Loft

Whatsapp üzerinden kurdukları mesaj hattıyla siparişinizi verebilirsiniz. Alınan çekirdek kahve siparişlerini ertesi gün adrese getirmeye çalıştıklarının notunu eklemişler.

Sipariş numarası: 0542 525 58 00

Seto’s Coffee

Nitelikli kahveler ve taze öğütülmüş çekirdeklere instagram’larından DM yoluyla veya 0536 620 19 54 nolu numaradan whatsapp üzerinden sipariş verebilirsiniz.

Kava Coffee / Karaköy

“Bu süre zarfında kahvelerimizden uzak kalmamanız için online siparişlerde kargo bizden.” İnternet siteleri üzerinden kahve siparişinizi verebilirsiniz.

Rafine Espresso Bar / Kadıköy

Karantina süreciyle birlikte paket sipariş servisine geçenlerden biri. 0552 425 78 96 nolu numaradan arayarak ya da Whatsapp üzerinden siparişleri alıyorlar.

Petra

Petra da, internet sitesi üzerinden siparişleri alıyor. 129 TL ve üzerine ise kargo bedavaymış.

Voi Coffee Company

Voi.com.tr üzerinden siparişinizi verebilirsiniz.

Kimma Coffee

Kahvelerini çok sevdiğim butik kahvecilerden olan Kimma, gurmekahveci.com adresi üzerinden çekirdek kahve siparişlerini alıyor.

Boxx Coffee

Kargo ücretsiz. Evdekal koduna da %15 indirim varmış. Boxxcoffee.com adresi üzerinden siparişinizi verebilirsiniz.

Montag Coffee

Aynı gün kargo teslim seçeneği sunuyor. Montagcoffee.com üzerinden siparişinizi verebilirsiniz.

https://www.instagram.com/p/ByFADPzAcnI/

Kronotrop

Online sipariş alan kahvecilerden. Kronotrop.com.tr üzerinden siparişinizi verebilirsiniz.

Be the first to comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir