Eylül 2021’de Netflix’te Gösterime Girecek Dizi ve Filmler

‘Sex Education’ ın yeni sezonunu bekliyorsunuz, müjde! Netflix’in yayınladığı “Eylül ayında neler geliyor?” listesine tüm dikkatinizle başlayabilirsiniz.

Sex Education ve La Casa de Papel (hala yeni sezon çektiklerine inanamıyorum) gibi popüler diziler yeni sezonlarıyla geri dönerken, film konusunda da detaylarda keyifli yapımlar saklı.

Yayınlanacak dizi ve film listesinin tamamının içinde kaybolmayın diye, öne çıkanlar takvimi hazırladım.

1 Eylül

Cold Mountain: Jude Law, Nicole Kidman, Renee Zellweger, Natalie Portman… diye giden bir oyuncu listesi var. Uzun zaman olmuştu izleyeli, bir yapıştırırım artık.

Frida: Bir daha izlerim!

Capernaum

Capernaum: Nadine Labaki’nin yönettiği 2018 yapımı filmi listede görünce hem sevindim hem de yine dayanamayıp izleyeceğim ve izleyince de yoğun duygusallık yaşayacağım diye kederlendim.

The Perks of Being a Wallflower: İçine kapanık bir birinci sınıf öğrencisi, onu gerçek dünyaya davet eden iki son sınıf öğrencisinin kanatları altına alınır. Bu filmin el altında olmasına sevindim.

3 Eylül

Worth: 2020 yapımı bu filmi, oyuncu kadrosu sebepli merak ediyordum. Stanley Tucci ve  Michael Keaton ikilisini koydum cebe. Film, dünya prömiyerini 2020 yılında Sundance Film Festivali’nde yapmıştı.

La Casa de Papel: 5. sezonu geliyor. Vaov.

7 Eylül

On The Verge: Bekliyorum! Julie Delpy için bekliyorum! Kırklı yaşlarındaki bir grup kadının hikayesine odaklanan dizide Delpy, Fransız bir şefi canlandırıyor.

8 Eylül

Into the Night / 2. sezon: Dizinin ikinci sezonu, içimde diziye başlama heyecanı oluşturdu. Aldım listeme.

9 Eylül

Blood Brothers: Malcolm X & Muhammad Ali: Malcolm X ve Muhammed Ali arasındaki olağanüstü bağ, güvensizliğe nasıl yenik düşüyor? İzlemek istediğim bir belgesel.

12 Eylül

Rick and Morty / 5. sezon: Eheheeh, güzel!

17 Eylül

Sex Education / 3. sezon: Dizinin yeni sezonunun oyuncu kadrosu fazlasıyla ilgilimi çekiyor.

20 Eylül

Downton Abbey: Ağustos ayı içerisinde dizisini de getiren Netflix, şimdi de 2019 yapımı filmi ekliyor listeye.

24 Eylül

Midnight Mass: The Haunting of Hill House’un yaratıcısı Mike Flanagan tarafından hayata geçirilen dizi, radarımda.

29 Eylül

The Chestnut Man: “Detaya bakmaya hiç gerek yok, İskandinav (Danimarka) dizisi görünce direkt başlarım” diyenler için heyecan dolu bir gün olsa gerek.

30 Eylül

Aşk 101 / 2.sezon

Be the first to comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir