White Lotus 3. Sezon Hakkında Bilmeniz Gerekenler

White Lotus’un üçüncü sezonunu tabii ki merak ediyorum ama her sezon sabit bir çatı altında farklı bir hikaye anlatımı olduğu için hangi karakterlerin hikayesine devam edileceği kısmı ilgimi daha çok çekiyor. Heyecanlamamı sağlayan bölüm tam olarak burası.

Üçüncü sezon çekimlerinin Şubat 2024’de başlayacağı biliniyor. Peki, başka neler biliniyor?

White Lotus 3. Sezon Oyuncu Kadrosunda Kimler Var?

HBO 16 Ocak’ta, daha önceden açıkladığı kadroya beş yeni isim daha eklediğini duyurdu.

Yeni karakterler şöyle: Leslie Bibb (About My Father), Jason Isaacs (Harry Potter), Michelle Monaghan (Mission Impossible III ve daha neler) ve Aimee Lou Wood (Sex Education).

13 yeni karakter karşımızda olacak. Gelen yeni konuklar arasında bir patrik, bir şirket yöneticisi, bir aktris, birkaç anne, bir uyumsuz ve bir yogi olacakmış.

Daha önce duyurulan ekip üyelerini de buraya bırakıyorum: Carrie Coon, Leslie Bibb, Dom Hetrakul, Jason Isaacs, Michelle Monaghan, Parker Posey, Tayme Thapthimthong, Miloš Biković, Christian Friedel, Morgana O’Reilly, Lek Patravadi ve Shalini Peiris.

Natasha Rothwel

White Lotus’taki karakterlerin sezonlar arasında pek devamlılığı olmuyor, ancak birinci sezonda masöz Belinda rolünü oynayan Natasha Rothwell şimdi geri dönüyor. İlk sezonda Jennifer Coolidge’nin canlandırdığı Tanya karakteri, Belinda’ya kendi sağlık yaşam merkezini açma şansı sunmuştu ama sonra geri adım atmıştı.

Natasha Rothwell, Vanity Fair dergisine verdiği röportajda; üçüncü sezonun senaryosunu okurken “en az beş kez yüksek sesle nefesinin kesildiğini” söylüyor.
“Senaryolar, Mike’ın bir hikayeyi akıllı ve eğlenceli bir şekilde anlatma becerisinin doğal olarak yeteneğinin bir kanıtıdır. Herkesin emniyet kemerini takması gerekiyor.”

Daha ne desin kadın! Nefesinizi tutun bekleyin diyor.

Jennifer Coolidge

White Lotus Üçüncü Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

Çekimler Şubat 2024’te başlıyor, yetkililer tarafından Kasım 2023’de yapılan açıklamayı hatırlayalım: The White Lotus’un 3. sezonunun çıkış tarihinin 2025’e kadar olmayacak.

Bu da iyi ihtimalle!

En başta 2024’te yayınlanması planlanıyordu, tarihsel bu aksamanın nedeni olarak Hollywood grevleri gösteriliyor. Ekim 2025 gibi yayına alınır herhalde.

White Lotus 3. Sezonun Konusu?

Dizinin üçüncü sezon hikaye akışına dair henüz net detaylar yok ama diğer sezonlara göre daha büyük ve daha çılgın olacağı söyleniyor.

Mike White (dizinin yaratıcısı) şunları söylemişti zamanında:

İlk sezonda bir nevi para ön plana çıkıyordu, ikinci sezonda ise seks. Üçüncü sezonun ölüme, dine ve maneviyatına hicivli ve komik bir bakış olabileceğini düşünüyorum.”

White Lotus Birinci Sezon

White Lotus 3. Sezon Çekimleri Nerede Çekilecek?

Bu kısım baya merak uyandırıcı.

Birinci sezon Hawaii’de gerçekleşti ve ikinci sezon İtalya’nın Sicilya’sında.

Dizi ekibi üçüncü sezonla ilgili şöyle diyor:

“Tayland’ın bizim onu tasvir etmeye çalışacağımız şekilde tasvir edilmemiş olması heyecan verici.”

Evet, ekip Tayland’a gidiyor.

Be the first to comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir