Big Little Lies Üçüncü Sezonuyla Geri Dönüyor

HBO’nun ilk başta mini dizi olarak yayınladığı varsayıldığı Big Little Lies üçüncü sezonuyla geri dönüyor. Dizinin ikinci sezonundan bu yana dört yıldan fazla zaman geçti. Bu süre zarfında, serinin arkasındaki ekibin kapıyı açık bırakmasıyla, yeni bir sezonun yayınlanma olasılığı zaman zaman gündeme geldi. Dizinin yıldız oyuncusu ve baş yapımcısı Nicole Kidman, üçüncü sezonun olabileceğine dair bugüne kadarki en güçlü sinyali verdi.

“Size üçüncü sezonu da getireceğiz.”

Kaynaklara göre şu anda gerçek bir çalışma planı yok ancak ufukta yeni bölümlerin göründüğü de ortada.

Kidman geçtiğimiz günlerde katıldığı bir soru-cevap etkinliğinde şu açıklamları yaptı:

“Big Little Lies’ı sevdim çünkü hayatımın emekli olmayı düşündüğüm bir döneminde ortaya çıktı, sonra Reese Witherspoon’la beraber bu dizinin yapımcılığını yapmaya karar verdik. Ve sonra hepiniz bunu izlediniz ve büyük bir başarı ortaya çıktı.”

Kidman’ın bu haftaki yorumlarını, dört yıl önce Ocak 2020’de konuyla ilgili söyledikleriyle karşılaştırlam mı?

“Herkes çok yoğun çalışıyor. Umarım bir noktada tekrar çarpışabiliriz”.

Zoe Kravitz’in yorumları:

Geçen yıl bir TikTok videosunda “Dizinin geri döneceğiniz sanmıyorum, üçüncü sezonu yapmayı çok konuştuk ve ne yazık ki inanılmaz yönetmenimiz Jean-Marc Vallée geçen yıl vefat etti ve onsuz devam etmeyi hayal edemiyorum.”

Dizinin yönetmeni Jean-Marc Vallée, 2021’de 58 yaşında kalp ritmi bozukluğu nedeniyle hayatını kaybetmişti.

Kravitz: “O, bu şovun gerçekten vizyon sahibi ismiydi. Yani ne yazık ki bitti.”

Big Little Lies, yazar Liane Moriarty’nin 2014 yılında çıkan aynı adlı romanından uyarlanan bir drama televizyon dizisi. Nicole Kidman, Reese Witherspoon, Zoe Kravitz, Shailene Woodley, Meryl Streep (ikinci sezonda dahil oldu) ve Laura Dern gibi yıldızlardan oluşan bir kadroya sahip.

2017 yapımı dizi, bir Kaliforniya kasabasında hayatları bir cinayetle altüst olan üst-orta sınıf annelerin yaşamlarını konu alıyor. Dizi 16 Emmy Ödülü’ne aday gösterildi ve bunlardan sekizini kazandı.

Be the first to comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir